| anonim_4396 a întrebat:

Heii, deci laughing sunt impreuna cu un baiat de 2 saptamani ne intelegem super bine si il iubesc foarte mult.:3, dar ma simt asa ciudat cand ma gandesc ca sunt cu el idk. parca deja m-am saturat si vreau sa ne despartimlaughing dar nu vreau. adica vreau sa ne tina foarte mult relatia dar ma simt asa ciudat si cand ma pregatesc sa ma vad vad cu el, nici nu stiu cum sa explic ce simtlaughing idk. parca nu sunt facuta pentru iubire vreau si nu vreau o relatiestraight face sa nu intelegeti ca nu il iubesc, ii perfect si il ador

2 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Pai,la 15 ani iubirile sunt trecatoare, normal ca te saturi, sau plictisesti, idk, de asta esti nehotarata.

| ElenaSA a răspuns:

Da, asa sunt gandurile si sentimentele la varsta ta, cu nehotarare, cu plictiseala, cu ba nu-ba da.