| ThisGirlHere a întrebat:

Heii, dragilor big grin. Era o legenda cu un tip care facea fetele sa se indragosteasca de el. uneori le lasa insarcinate. si se facea nevazut lasandu-le pe fete indragostite si cu ochii-n soare. Cum il chema pe tipu' ala..sau mai bine zis- cum se numea legenda? big grin Funditaa. :*

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Eu stiu ca se numeste ''zburator''. Am invatat de curand despre el. Tinde sa farmece mintea tinerelor fete si sa le lase insarcinate deseori.Ele sufera din dragoste.

7 răspunsuri:
| Sadop a răspuns:

Este vorba despre mitul zburatorului, genius.
Acest mit se gaseste si " Calin ( file de poveste ) de Mihai Eminescu.

Răspuns utilizator avertizat
| pLeX a răspuns:

Casa nova?

| ThisGirlHere explică (pentru pLeX):

Mnu. Ne-a zis doamna de romana ceva. Da' Casanova e cu totul altceva. Casanova e tipul cu multe amante si un singur copil. happy

| StephyMonster a răspuns:

Calin.e din poezia lui Mihai Eminescu, Calin file din poveste.

| re87 a răspuns:

Se numea cumva Pacala? laughing