| Linda100 a întrebat:

Heii, este un balsam de par int-o sticla alba, si nu scria pe ea in engleza sau romana, era intr-o limba...nu stiu cum, cred ca germana dar nu sunt deloc sigura, sau greaca, iar sticla avea vreo 18 cm, ca o sticla de sampon, dar era balsam. stiti cum va cum se numeste? va rog, dau vot la toate raspunsurile si ca de obicei funda ca cel bun.big grin

Răspuns Câştigător
| Inny_6353 a răspuns:

era de la kalos:*:*:* pup si ai grija ce facii cu parul tau nu ca mine...laughing

2 răspunsuri:
| annaliana a răspuns:

Cred ca este vorba de Kalos(in greceste inseamna "bun"), dar nu in greceste scrie pe ambalaj.

| onutza98 a răspuns:

E un balsam mda cautal in magazine fundita?laughing)