| 21Ada a întrebat:

Heii:* funda happy cine imi poate spune cum sa aflu o parola ( la o prietena ia aflat cineva parola si ia schimbat-o,) pls puppy dog eyes fara chestia aia cu intrebari. Stie cineva o alta metoda? funda >big grin

1 răspuns:
| PlanetX a răspuns:

Daca nu stii parola si vrei s-o aflii... Daca cunostii cine a schimbat parola, incearca s-o aflii...
Nu poti schimba o parola fara,, chestia aia cu intrebari "! Intrebaril sunt exact ca sa nu iti schimbe o parola oricine vrea...