| SVD a întrebat:

Heii hei! Vreau sa-mi iau un aparat de fotografiat si am la dispozitie cam 1000 lei..Am auzit ca cele Nikon sunt bune, dar nu stiu dupa ce criterii sa ma ghidez ca sa aleg ceva chiar bun, care sa faca poze de calitate. Voi ce spuneti, cum aleg un aparat foto si cam cat ar costa?

2 răspunsuri:
| Cupcake2001 a răspuns:

Pai cel mai scump aparat de fotografiat este cel mai bun si eu mi am luat un aparat il am de 4 ani si tot merge sa sper ca ai luat decizia cea mai buna.

| Cupcake2001 a răspuns (pentru Cupcake2001):

Imi dai funda? te rog!