| IuliaCx a întrebat:

Ieri am descarcat cateva poze si nu ma lasa sa le vad nu stiu de ce. Trebuie instalat un nou windows sau ce?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Instaleaza Picasa si deschide cu el toate pozele!
PICASA 3.8 - http://dl.google.com/picasa/picasa39-setup.exe Are interfata in limba romana si este cel mai usor program de editat/deschis poze. La instalare il setezi ca implicit in windows.

9 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Le ai in calculator? Ce terminatie au? Cumva. html?

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| IuliaCx explică (pentru neluL):

Okay in primul rand e foarte ciudat ca te gandesti ca cineva n-ar stii sa raspunda. In al doi-lea sunt ceva de genul JPEG image dar nu pot vedea absolut nicio poza.

| IuliaCx explică (pentru neluL):

Ma asteptam sa-mi spui " Descarca Picasa " laughing. Multumesc oricum :*.

| neluL a răspuns (pentru IuliaCx):

big grin eu asta folosesc, e mai complex decat windows picture viewer. Eu totusi nu sunt lamurit ce terminatie au pozele care nu se deschid. Nu mi-ai spus! Fa un print screen la pozele care nu se deschid si posteaza aici.

| IuliaCx explică (pentru neluL):

Http://i.imgur.com/gsPd1g2.jpg. Asta imi apare cand vreau sa deschid poza. Pe undeva pe langa " start " sunt doua poze, asa arata ele. nu au nicio terminatie. Cand le-am salvat numele era " image ". - Se intampla cu toate pozele.

| neluL a răspuns (pentru IuliaCx):

Nu-mi dau seama asa!
Arhiveaza pozele si incarca-le aici http://www.filebox.ro/ apoi da-mi linkul de la ele.

| IuliaCx explică (pentru neluL):

E okay, lasa. laughing Multumesc mult :*.

| neluL a răspuns (pentru IuliaCx):

Cum doresti! Eu voiam doar sa vad fenomenul!

| neluL a răspuns (pentru IuliaCx):

Instaleaza Picasa si deschide cu el toate pozele!
PICASA 3.8 - http://dl.google.com/picasa/picasa39-setup.exe Are interfata in limba romana si este cel mai usor program de editat/deschis poze. La instalare il setezi ca implicit in windows.

| FlorinFindus a răspuns:

Alte poze le pooti deschide daca da inseamna ca pozele nu sunt bune