| deny1996 a întrebat:

Heii lumee! voi ce replici folositi mereu laughing! nu conteaza cand, la agatat, cand vreti sa faceti mistoobatting eyelashes! :*

8 răspunsuri:
| Dildau a răspuns:

-Tatal tau este un terorist?
-Nu.
-Pentru ca tu esti bomba!

| EU1139 a răspuns:

"ca sa se mire prostii"...asta mi-a venit acum laughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu folosesc "pana mea" si "du-te in spanac" cand vreau sa fiu mai light cu cei ce ma enerveaza

| Ciuuf a răspuns:

Eu folosesc:
-Hai sictir
-Iti dau jet cu spray
-Ai matreata in gat
-De ce de fiecare data cand deschizi gura incepe un bou sa vorbeasca?
-Mata.
laughing big grin

| ArekkusuKage a răspuns:

Scrie pe google replici dure laughing))) si gasesti acolo maxime rau de totlaughing

| DeepTrance a răspuns:

Ce-ti mai palce shaomra heeei

| Aliiiiiiiiiiii a răspuns:

Poi multi folosesc.ti-au cazut banii.s-au ti s-a dezlegat siretul.s-au vezi ca maicatae in spate laughing) poate merge! Sorry de raspuns

| Adriiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

-"Asta mersul tau sau faci misto de podea?"
-"Esti dovada vie ca o persoana poate traii si fara creier -.-"
thinking