| anonim_4396 a întrebat:

Heii! Ma adresez atat fetelor cat si baietilor am de gand ca de revelion sa-mi cumpar o fusta rosie din piele dar cateva persoane mi-au spus sa nu o cumpar, voi ce parere aveti?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Numa sa fie de calitate merita cumparata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu sunt adeptul hainelor din piele si nici al celor rosii, dar sunt banii tai, tu decizi.

| vioricavio a răspuns:

Daca tie i ti place si te simti bine in ea atunci cumpar-o.

| Anonimaa27 a răspuns:

Nu ne intereseaza cu ce te imbraciwinking E treaba ta rolling on the floor)))))))))))))

| SebastianBoanca a răspuns:

Daca tie iti place si tuturor celorlalti nu le place eu zic sa o cumperi pentru ca tu o porti si tu trebuie sa te simti bine in ea. Succes si o zi frumoasa! happy