| pAuU_5976 a întrebat:

Heii! ma ajutatii cu ceva? imi doresc foarte mult un catelus dar mama nu ma lasa pentru ca eu stau la bloc si imi spune ca miroare urat. tata m`ar lasa dar mama nu.imi spuneti cum sa o conving sa ma lase cu un catelus? fudiitasadsad

Răspuns Câştigător
| WolfGirl a răspuns:

Asa a fost si in cazul meu. Acum 3 ani imi doream fff mult un catelus dar tatal meu nu m-a lasat. In fine, l-am batut la cap mult si odata era plecat pentru cateva luni si intre timp am gasit un catelus pe strada de vreo saptamana. A trebuit sa-l accepte deoarece ne atasasem mult de el si i-am zis simplu : ''Pleaca catelul plec si eu! '' Cu timpul l-a acceptat si chiar a ajuns sa tina si tata la el. Asa ca incearca si tu sai arati cat de draguti si loiali sunt si in plus ei sunt foarte curati. Incearca sa o aduci in contact pe mama ta cu persoane care au catei. Mult noroc! Sper sa ai si tu parte de un prieten blanos!