| baby99 a întrebat:

Heii membrii TPU as avea si eu o intrebare.: Cunosc un,, baiat" de 22 ani cu care ma vad in zilele de marti si joi la antrenamente.El vine in locul profesorului de Taekwondo...si m-am cam,, indragostit" de el. El nu stie nimic, pentru. ca nu nu i'am spus nimic..doar seara cand incepem antrenamentele ne sarutam pe obraz..de obicei eu ajung prima la sala, iar apoi vine el..si ma saruta. Sunt constiienta ca relatia noastra nu ar putea exista, datorita diferentei da 8 ani ( eu am 14 ). Dar va spun visul meu de aseara : noi incepem antrenamentele de la 7 seara...si am visat ca ma suna el pe la 6 sa merg la sala ca o sa incepem mai repede..cand am ajuns acolo nu mai era nimeni : doar eu cu el happy. Apoi m'a luat de mana si m'a dus in spatele scolii, pentru. ca acolo sa imi spuna ca el a observat ce simt eu pentru. el, si ca si lui ii place de mine, dar eu sunt prea mica..si apoi m'a sarutat pe gura. Am continuat asa pana cand s-a facut ora 7 si a trebuit sa mergem la antrenamente. Acolo a fost asa de grijuliu si dragut cu mine, ca eu nu am stiut ce se intampla. Dupa ce am terminat antrenamentele am mers iar in spate si ne'am sarutat. Apoi m'a trezit mama si nu mai stiu ce s-a intamplat. Are vreo semnificatie visul acesta? Si ce credeti, ar fi posibila o relatie cu el?
P.S : El este o persoana foarte de treaba.

1 răspuns:
| SmartLier a răspuns:

Daca il iubesti si te iubeste nu conteaza varstawinking sau ce spun oamenii.
Poate ca si el simte acelasi lucru pentru tine dar sa ai grija ca nu il cunosti niciodata prea bine...