| Nutemaiholbadarling a întrebat:

Heii, mergem cu clasa intr-o excursie la Brasov 2 >zile:", ce as putea sa imi iau la mine pentru a nu avea un geamantan urias straight face Funda :*

2 răspunsuri:
| NoSens a răspuns:

Ceva de baza!winking
Mancarea incearca s-o pui intr-o caserola nu foarte mare, si la haine pai, ia-ti un schimb de haine, caci pentru 2 zile, nu e nevoie mai mult!big grin

| Fatamuntilor a răspuns:

2-3 tricouri, pantaloni scurti sau trei sferturi.Blugi si pluovar, o geaca, pentru ca totusi e la munte si vremea e mai rece.Ciorapi si lenjerie intima de schimb.
Periuta si pasta de dinti, pieptene.
Ceva pentru ploaie, adiasi sau ghete daca mergeti pe munte.
Aranjate bine incap intr-un geamantan obisnuit.