| Denni_1644 a întrebat:

Heii:*... nu stiu ce am facut si nu imi mai apare la mess scrisul colorat. imi apare doar negrustraight face. si nu este de la mess ca m-am uitat:-s. am umblat eu la setari prin pc si nu stiu ce am facutcrying. Stie cineva cum pot rezolva?:X

1 răspuns:
| Miruniky a răspuns:

Dupa ce te-ai logat pe mess dai sus pe Messenger. Dupa iti apare o lista si dai Preferences, apoi pe Appearance.Acolo vezi ca scrie Change Fonts and Colors....acea tasta este pentru a schimba scrisul si culoarea lui atunci cand vb cu cineva, adica modificarea ta va aparea in fiecare fereastra de convorbiri. Apoi, mai jos, vei vedea scris Messenger list si in acel patrat o alta tasta unde vei schimba scrisul si culoarea lui din lista ta cu persoane de pe mess.Cam atat stiu si sper sa te ajute informatiile mele.P{aaa! si SuCCeShappy