| Meow15 a întrebat:

Heii puppy dog eyes. Un prieten a cântat o melodie la balul bobocilor, şi pe fundal se aud voci care vorbesc, aplaudă, etc. Nu există un program cu care o pot modifica astfel încât să se audă doar melodia şi vocea lui? Nu prea cred că se poate dar încerc big grin. Fundăă puppy dog eyes.

Răspuns Câştigător
| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Incearca cu AUDACITY... Cauta (evident in engleza) pe youtube tutorial cum sa elimini zgomotul de e fundal si desi no sa-l elimine complet, cel putin o sa-l "amuteasca" simtitor.Eu am incercat si se simte.
Sa-mi spui daca ai reusit tongue

Sper ca te-am ajutat tongue
Ceauwinking

| Meow15 explică (pentru GeorGEBlaCKRidER):

Nu reuşesc sad. Ori nu merge la mine, ori nu ştiu eu să îl folosesc laughing. Dar mulţumesc oricum.

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru Meow15):

Uita-te la tutorial pe YT.Acolo arata exact unde sa intri cum sa selectezi zonele de zgomot etc.