| JulietteHlm a întrebat:

Heii
Plac un băiat si vreau sa încep sa vb din nou cu el
Am fost împreună putin si acum nici nu ne mai salutam.
Ce pot sa fac ca sa încep din nou sa vorbesc cu el si sa il fac sa mă placa?

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Incarca sa folosesti aceeasi metoda de a-l atrage ca si cea folosita deprima data. Daca nu reactioneaza pozitiv inseamna ca totul este in zadar, fiindca a disparut sentimentul de atractivitate obligatoriu sa existe intre 2 fiinte. In astfel de situatii poti incearca sa reaprinzi "flacara iubirii" insa fara a forta nota, pentru a nu deveni penibila si/sau "disperata" in conceptia lui. Succes!