| Alina_Alii_1999 a întrebat:

Heii! Pot sa fac cumva o postliceala de asistenti in timp ce sunt angajata ca infirmiera in Brasov? O sa urmez un curs dupa care vreau sa ma angajez problema este ca o sa fac si postliceala. Credeti ca voi face fata? O sa ma inteleaga profii? Chiar am nevoie de un loc de munca...dar nici nu vreau sa abandonez.

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Da, se poate, mai ales n functie de facultate. Daca "vei face fata" o sa fie subiectiv, nu te cunoastem personal. Profesorii de obicei inteleg studentii ce muncesc.