| Mălinuşaaa a întrebat:

Heii kiss Se apropie ziua bffu`lui meu :X Si vrem sa mergem prin mall, ce am mai putea face? [in afara de Viper, film etcbig grin ] Ce am mai putea face?batting eyelashes
P. S.: Sunt din Iasi big grin [Iullius Mall] Va puuup kiss

Răspuns Câştigător
| Clauditsaaaa a răspuns:

A pai`, puteti sa savurati ceva, sa vorbitii` despre ce vreti, daca aveti in mall patinoar duteti-va :X. Vedeti vooi in momentu respectiv. Ii doresc multa sanatate, fericire si` un sincer la multi ani >big grin

4 răspunsuri:
| Mălinuşaaa explică:

Stiu ca am scris de doua ori "ce am putea face" nu mi-am dat seama scuze oh go on kiss

| Mălinuşaaa explică:

@Daniel123 : Ce te bagi in seama ca musca in... ce glumet esti tu! obsedat ce estilaughing

| Mălinuşaaa explică:

Si ma bucur ca ai tuu mult creier raspunzand asa laughing te freak grija ce intrebari pun eu. oh go on

| Daniel123 a răspuns:

Iiiiii, te duci cu "Buffu'l" tau in mall. Uau! va duceti in baia de la mall si inainte de asta va luat si un prezervativ ( ca doar nu vrem sa faceti "buff"-isori) si il umpleti cu apa si va stropiti. Siteul asta s-a dus de rapa. El e menti sa ajute oameni nu sa fie la dispozitia oricarui adolescent cu 1% creier in functiune.