| Adella95 a întrebat:

Heii! Se apropie ziua surorii mele mai mici implineste 13 ani si nu stiu ce cadou sa ii iau. M-ati putea ajuta cu niste sugestii? Mersiii, funda

Răspuns Câştigător
| Zapkitu a răspuns:

Eu zic ca cel mai frumos cadou este sa o duci la un parc de distracti (gen Aqua Magic), nu costa nici mult si va distrati aman 2. BAFTA!

5 răspunsuri:
| 8mariastar a răspuns:

Pentru ca de la varsta asta intra in adolescenta iti sugerez sa ii iei ceva de Make-up:strgurel, oja, rimel, fond de ten parfum etc... sau haine de vara:costum de baie, tricouri...

| kzd a răspuns:

Depinde ce ii place. Afla ce ar vrea sa isi cumpere si cumpara-i cam ce ai auzit ca ar vrea ( p.s nu sunt baiat deci nu prea stiu ). probabil haine sau parfum. pace!

| Black_Ics_1995 a răspuns:

Un ceas/un parfum/albumul trupei preferate happy

| Marianaawrtey5 a răspuns:

Parfum sau sandale.

| pirmaidă0 a răspuns:

Eu zic să le întrebi pe prietenele sale, probabil ele știu ce-i place surorii tale.Sau pe mama ta.