| AllexiaAllexxia a întrebat:

Heii! Se poate să îmi fac prieteni urmăritori pe facebook? Am deja aproape 5.000. ( ştiu pare o prostie să ai 5.000 şi mulți necunoscuți dar totuşi am tot acceptat cereri şi mna.)

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Fă-ți profilul de facebook pe public. Uite aici tutorial în care te învață cum să ți-l faci pe public: www.youtube.com/watch?v=L_F_fkKE8cU

1 răspuns:
| Bobby711 a răspuns:

Eu sunt genul ala hmm who the f are u? nu o sa iti accept cererea de prietenie si nici nu o sa o resping o sa te tin in suspans pentru tot restul vietii tale hue hue hue.
cat de plictisit pot sa fiu laughing)
btw daca ii vrei sa ii ai ca urmaritori va trebui sa le ceri sa o faca nu ai cum altfel