| Elenutzathaa a întrebat:

Heii stie cineva pe ce site se vor afisare rezultatele de la evaluarea nationala si cand? :*

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
http://www.admitereliceu.ro/rezultate-evaluarea-nationala-2012/bihor
selecteaza judetu.
O zi frumoasa sa ai:)

| Rose123 a răspuns:

Nu stiu pe ce site, dar la scoala se vor afisa sambata pana la ora 16. De la 16 la 20 putem depunde contestatiile

| alialinu75 a răspuns:

Se afiseaza pe edu.ro pe data de 4 iulie dar se vor afisa si la scoala
29 iunie - Afişarea rezultatelor (până la ora 16:00) şi depunerea contestaţiilor între orele 16:00-20:00
30 iunie - Rezolvarea contestaţiilor
3 iulie - Afişarea rezultatelor finale după contestaţii

| MD0 a răspuns:

Pe EDU se afiseaza ^^