| MacBarbie a întrebat:

Heii TPU :* am o intrebarebatting eyelashes Cum pot slabi la picioare. am facut 5 ani karate si acum am picioarele destul de groase. Dau fundita pentru cel mai bun raspuns :** Multumesc

Răspuns Câştigător
| AlexandruAnst a răspuns:

Pai incearca sa faci pilates. Dureaza 10 min pe zi. http://www.youtube.com/watch?v=LHfe0rG_THk. Multa bafta;)

1 răspuns:
| leonard26 a răspuns:

Nu trebuie sa dai fundita toti avem farmecul nostru can grecia
se spune AMA ESIISE CALA OLO IME DAXI CHE OLA SAGAPAE ESENA
adica respectate si denmonstreaza ca esti frumoasa nu te insela pe tine insuti si toti te vor iubi