| AndruCriistina a întrebat:

Heii TPU ..am o intrebare cum se face screen captura pe ecranul la telefon.P.S.:la telefon Daytona. Nu stiu daca trebuie sa descarc vreun program sau sa setez ceva, vreau urgent raspuns :*

2 răspunsuri:
| DarkAngelz a răspuns:

Iti descarci Go Launcher apoi te descurci daca nici tu sau alti care citesc asta nu se descurca... apesi optiuni si apoi screenshot
PS pe Android

| DarkAngelz a răspuns:

Iti descarci go launcher apoi apesi butonul telefonului optiuni sau glisezi de jos in sus si apesi screenshot

PS pe Android