| ՃԾՃԾ a întrebat:

Heii TPU, am o pagina pe fb: http://www.facebook.com/PuiulPiuRO?ref=tn_tnmn si vreau sa stiu unde dau sa aflu codul paginii. imi puteti da pasii care trebuie sa ii urmez pentru a-l afla? o sa incerc toate raspunsurile. unde reusesc, funda!

Răspuns Câştigător
| ShucarGirl a răspuns:

Asta este codul paginii tale @[394734417276837:0]

5 răspunsuri:
| Skrilly a răspuns:

.....idk!

| Skrilly a răspuns:

Am si eu la fel nevoie, caci nu stiu nici eu!

| ՃԾՃԾ explică:

Unde sunt setarile paginii?

| ShucarGirl a răspuns:

Hei.Si eu aveam aceeasi problema la pagina mea.Du-te la setarile paginii si vezi ca sus in bara iti scrie numele paginii(si altele) si un numar. Da copy paste la acel nr adauga in fata @[ si la sfarsit :0]. Daca nu merge imi spui happy

| ՃԾՃԾ explică (pentru ShucarGirl):

Unde sunt seratile paginiibig grin?

| ShucarGirl a răspuns (pentru ՃԾՃԾ):

Asta este codul paginii tale @[394734417276837:0]