| AnnaMaria98 a întrebat:

Heii TPU, am si eu o intrebare: Care dintre telefoanele cu touch screen si cele cu multe butoate, sunt mai bune?
Vreau sa-mi iau un telefon si nu stiu de care, imi place cele pe touch screen dar si cele cu multe butoane, si nu sunt hotarata de cere sa-mi iau. Lumea spune ca cele pe touch screen nu sunt prea bune.

2 răspunsuri:
| dracu14 a răspuns:

Pai eu prefer telefoanele clasice, de la Nokia(am un Nokia e51 si sunt extrem de multumit de el), telefoanele cu touch nu sunt prea rezistente, ti se poate sparge ecranul si daca pica de la o jumatate de metru plus ca ecranul se zgarie repede si trebuie sa i pui o folie speciala si sa il ti in husa

| AnnaMaria98 explică:

La alea cu multe butoate ma refer ca : Blackberry, Nokia c3 etc.