| SoranaCs a întrebat:

Heii! TPU am si eu o pagina de facebook de vreo 690 de like! Ce trebuie sa fac ca sa o cresc mai repede! Sunt activa mereu pe ea! Dar nu cresc repede! Cel mai rapid raspuns primeste funda!

5 răspunsuri:
| EuCeaANiumanui a răspuns:

Cere celorlalte pagini mai mari sa-ti faca publicitate asa am facut eu si intro saptamana am crescut de la 45 de like la 110 Funda te rog

| Brâncuşi a răspuns:

Cu ce te ajuta facebookul, castigi ceva? O pierdere de timp, iti spun eu.

| SoranaCs explică (pentru Brâncuşi):

Vreau sa o cresc si sa ii fac publicitate cu banii reali!

| Brâncuşi a răspuns (pentru SoranaCs):

Este treaba ta ce faci, dar daca vrei incearca singura, prin munca se castiga banul, succes.

| NebunaaaaaaBlonda a răspuns:

Fa-ti publicitate reciproca cu alte pagini!:*