| Lariiiiiisss a întrebat:

Heii TPU^^.Am un telefon Nokia Asha 201, si am incercat sa stau pe 'net pe el. Imi merge, dar problema este ca nu imi merge Space'ul. Vreo idee de ce, sau vreun sfat? Fundoiuuuuuu

3 răspunsuri:
| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Nu este normal acest lucru, mai bine trimite-l la reparat.

| Lariiiiiisss explică (pentru FαмєLiqυσяLσvє):

Space'ul nu imi merge decat cand navighez pe 'net. In rest, la mesaje, etc. merge. sad

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns (pentru Lariiiiiisss):

Ar trebuii sa te apropii pana la magazinul de unde l-ai cumparat sa le explici problema ta, poate au mai fost clienti cu aceeasi problema.