| iKaede a întrebat:

Heii TpU! Azi, mi-am facut un filmulet in movie maker, cate o poza cu prietenii mei. Si cand vreau sa il pun pe facebook, imi zice ca am incalcat drepturile de autor straight face. Si filmuletul consta doar in acele poze + o melodie. Atat! straight face. Ce ar trebui sa fac?! Fundoi pentru cel mai bun raspuns! love struck

Răspuns Câştigător
| iKaede explică:

E posibil ca cei de la facebook sa o perceapa ca melodie cu continut obscen happy Am patit-o si eu, schimba melodia si vezi apoi tongue

3 răspunsuri:
| NastyP a răspuns:

Depinde ce fel de melodie ai happy

| iKaede explică (pentru NastyP):

Muse-Supermassive black hole.

| iKaede explică (pentru iKaede):

Ok, mersii love struck

| iKaede explică (pentru iKaede):

E posibil ca cei de la facebook sa o perceapa ca melodie cu continut obscen happy Am patit-o si eu, schimba melodia si vezi apoi tongue