| Rochelle a întrebat:

Heii TPU big hug ! Cate o data mi se intampla ceva foarte ciudat . Am niste vise ciudate pe care le confund cu realitatea . De exemplu acum cateva nopti am visat ca eram in fata usii si urma sa o deschid , dar dupa aceea mi-am spus : Poate nu visezi. dar pot sa jur ca am vazut usa [ dar fara clanta ] ! Cum se numeste asta ? E ok ?

2 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Dami mesaj cu idd-ul tau pe privat, te lamuresc eu cu visurile laughing
Asta doar daca chiar conteazawinking
Vei auzi unele chestii care s-ar putea sa te faca sa te sperii :p

| LillyCullen a răspuns:

Pai astea nu s-ar numi vise ci cosmaruri mai aproape de realitate, in plus cand mai iti imaginezi chestii din astea gandeste-te la lucrur cel mai drag tie, si dragut poate visurile urate vor disparea...Multa Baftakiss