| Monica_7453 a întrebat:

Heii TPU. Dau FUNDA big grinbig grin. Eu plec in toamna in Grecia o saptamana.cu colege.in fine cu mai multe fete si un profesor.si am un troler roz.acolo as vrea sa-mi pun tot.cam ce ar trebui intr-o saptamana sa-mi iau cu mine? o sa fie cald.stiu costum de baie niste haine. dar cam ce ar fi mai important, ce credeti big grin? multumescc

Răspuns Câştigător
| Aannddrraaaaa a răspuns:

Pai niste haineutse dragutsebatting eyelashes(fara de care nu poti pleca)big grin.lucrurile marunte pe care le stii(sampon gel de dus periutsa pasta de dintihee hee)lucrurile esentialebig grin.si acu iti poti lua fondul de ten si rimelul tongue.important e sa te distrezi si oricum pana in toamna mai ewinking.happy