| Sabina3759 a întrebat:

Heii, TPU. De ceva timp ma simt putin ciudat in legatura cu forma sânilor mei. Aceștia au forma de tip laterală, cu un spatiu deranjant intre ei. Oare daca port un anumit tip de sutien s-ar putea apropia macar putin? Ma gandesc ca altceva nu ar fi posibil si asta ar fi cam cea mai probabila metoda. As vrea si cateva puncte de vedere despre acest tip de sani, dar nu vreau sa fie spuse doar pentru "incurajare".
Nu am gasit alta categorie mai potrivita decat aceasta, deci daca nu este relevanta atunci imi cer scuze.

8 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Nu există forma pe care ai precizat-o.
Este normal să existe spațiu între ei.
Sutienele de tip push up te ajută la obținerea unui decolteu mișto.

| Sabina3759 explică (pentru Ofiintă):

Spatiul prea mare dintre ei devine deranjantwinking

| Ofiintă a răspuns (pentru Sabina3759):

Nu poți face nimic în această privință, doar dacă se intervine din punct de vedere chirurgical.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu am auzit pana azi, sa existe un tip de sani "laterala".
Ma rog, inteleg ce vrei sa spui si cred ca sunt atat de indepartati fiindca sunt foarte micuti, dar cand vor creste, se pot alipii/alatura/ atinge, la mijloc.
De altfel sunt convinsa ca ai vazut asta si la mama ta, sau alte fete sau femeie cu sanii mari, ca ii au parca lipiti, tocmai pentru ca sunt mari, voluminosi.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Incearca cateva exercitii fizice pentru asta :D
Vezi si: https://www.romedic.ro/metode-ridicare-sani-fara-operatie-0P17015

| Catrice a răspuns:

Pai tu crezi că sânii cresc pe mijlocul corpului laughing

| Eireann a răspuns:

Forma si pozitionarea sanilor e predeterminata genetic, nu prea ai cum sa schimbi, indiferent ce sutien porti. Poti eventual chirurgical dar mai usor as fi sa incerci sa te iubesti asa cum esti.