| Sadness12 a întrebat:

Heii TPU! Imi place de un baiat *are clasa langa a mea* si vreau sa-i las in banca o scrisoare in care sa-i spun ce simt pentru el.
Acum ceva timp mi-a zis ca asculta Satra Benz si i-am facut un desen cu Killa Fonic si m-am gandit sa i-l pun in banca cand ii pun si scrisoarea.
Chestia naspa e ca, colegii m-au vazut in ultimele zile facand desene cu Killa.
Si daca el o sa gaseasca desenul si scrisoarea in banca sigur o sa vina prin fiecare clasa sa intrebe de la cine e si colegii o sa-i spuna ca e de la mine.
Cum as putea face sa ajunga la el? Eu nu pot intra la el in clasa si m-am gandit sa rog pe cineva din clasa lui sa i-l puna in banca..Si daca o sa vina sa intrebe cine a lasat scrisoarea ce sa-i spun? Dau funda

1 răspuns:
| LyLaW a răspuns:

Daca ai pe cineva prieten sau prietena din acea clasa roag-o sa ii dea biletelul. Sau mai simplu e sa mergi la el dupa ce termina orele si sa ii spui in fata ce simti pentru el, pentru ca baietilor le plac mai mult fetele sincere, si cele care nu se ascund dupa deget happy Sper ca te-am ajutat. Sa-mi spui cum ai facut si ce reactie a avut.