| Sweeeetyy a întrebat:

Heii TPU! Ma puteti ajuta cu ceva? Vreau sa bag un numar la respingere automata si nu stiu cum. Am telefon galaxy fit. Daca stiti va rog sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| QuaresmaRicardo a răspuns:

Dai la apeluri pe casuta aia verde
si acolo dai la optiuni cand esti acolo unde formezi numarul, si acolo sunt optiunile, dai la respingere apeluri, apoi selectezi doar la anumite numere, scrii numarulm acolo si gata. funda?

| Sweeeetyy explică (pentru QuaresmaRicardo):

Meeersi mult

| Sweeeetyy explică (pentru QuaresmaRicardo):

Dar nu am optiuni!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Sweeeetyy):

Trebuie sa dai update la android. Sau daca nu, cauta o aplicatie cu numele call manager pro, aia o am eu pe Ace Plus-u meu, o folosesc sa respinga numerele ascunse(sunt satul de farse)

| QuaresmaRicardo a răspuns (pentru Sweeeetyy):

Baa daa apasa pe butonul ala cu 3 liniutze