| KateEdythe a întrebat:

Heii TPU! Peste cateva lunii, am sa ma mut in America!
Eu nu prea stiu asa de bine engleza, deoarece de la varsta de 4 ani am plecat de acolo si am venit in Romania!
Faza e ca, am un var acolo ceva mai " celebru ".
Si nu stiu cum sa le spun colegilor, ca o sa plec?! La nimeni nu le-am spus despre varul meu am tinut ascuns acest lucru tota viata numai ca prieteni mei sa nu stea cu mine doar pentru al vedea pe el! Nici prietena mea cea mai buna nu stie, si nu stiu cum sa-i zic, o sa ma creada nebuna sau ca o mint!

Va rog din suflet sa ma ajutati!
Stiu ca uni dintre voi o sa ma creda mincinoasa, nebuna sau " troll ", dar spun adevarul CREDETIMA!
Nu vreau sa-mi pierd cea mai buna prietena, doar ca nu i-am spus despre lucrul acesta!

13 răspunsuri:
| BananaSuparata a răspuns:

Sunt foarte curios, cum il cheama pe varul tau?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru BananaSuparata):

Vărul.rorolling on the floor

| KateEdythe explică (pentru BananaSuparata):

Bună BananaSuparata! Prefer ca numele lui sa ramana " anonim " pe acest site!

| KateEdythe explică (pentru CristiDinBucuresti):

Bună cristidinbucuresti! Să sti ca raspunsul tau n-are niciun "haz", dacă ai chef de mistouri, " scrie in altă parte "!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru KateEdythe):

Si crezi că eu cred tot ce scrii tu acolo? Dacă ai stat in America pină la 4 ani, de ce te ai intors inapoi in țară? Că de obicei ăia care pleacă de copii la 14 ani i si i au cetătenia țării respective, si nici că îi m ai vezi in țară, poate doar prin vizită odată la secol. Deci lasă ne cu textele astea.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru BananaSuparata):

Tu crezi asa ceva? Ce văr frate, astea sint povesti cu P mare.

| BananaSuparata a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

De aia intreb, stiam ca vorbeste rahat. Vroiam sa vad ce zice rolling on the floor Sau daca zice.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru KateEdythe):

Da cum să nu

| KateEdythe explică (pentru CristiDinBucuresti):

Inainte să ma critici invata să scrii "pină - până "! Nu te intereseaza pe tine de ce m-am intors inapoi!
Dacă tu n-ai fost sau nai locuit intr-o tara staina, nu inseamna ca altii n-au fost sau locuit.

Pa- pa.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Are ea văr in america, asa cum sint eu prieten cu Obamarolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ştii prea bine engleza fiindcă de la 4 ani stai în România, dar după cum ai scris, se pare că nu ştii nici româna prea bine.

Cât despre problema ta, spune-le pur şi simplu ce faci şi unde pleci, dacă tu crezi că-i interesează atât de tare viaţa ta.

| VreauMiere a răspuns:

Ii zici adevarul. Daca te intreaba de ce nu i-ai zis si ai tinut ascuns acest lucru ii zici ca, credeai ca este un lucru mic incat nici nu trebuie mentionat, gen neimportant/indiferent.
P.S. Pastreaza legatura cu cea mai buna prietena a ta prin facebook/skype/messengerwinking

| KateEdythe explică (pentru VreauMiere):

Multumesc pentru raspuns VreauMiere!

Te pup!