| Criiiiiiiis a întrebat:

Heii TPU scuza-ti categoria.
Ieri aveam un cos pe frunte si l-am spart iar acum e o pata rosie si in centru un punct de culoare rosu mai inchis, iar astazi mi-a aparut o pata din aia si pe gat! Ce am patit?

2 răspunsuri:
| Radioactive a răspuns:

laughing Doamne, nici macar atata lucru nu-ti dai seama? Cand spargi un cos, daca il storci rau, iti da sangele si normal, la un timp se va termina a curge. Si se intareste. Daca ti-a aparut si pe gat cos si l-ai stors, s-a intamplat acelasi lucru, s-a intarit sangele si s-a produs coaja, sau poate te-ai zagriat si iar, ti-a dat sangele. Ce te-oi impacienta atat nu stiu, se acopera cu putin fond de ten.

| Criiiiiiiis explică:

Pai pe gat nu aveam cos, a aparut din senin!