| qScr3am a întrebat:

Heii TPU! Vreau niste statusuri pentru fete indragostite dar nu poate sa'i zica acelui baiat..intelegeti voilaughing la cele mai frumiiii dau FUNDA:*

Răspuns Câştigător
| 151220 a răspuns:

• Aproape vreau să te simt. uşor să te ating.şi s-adorm lângă tine.Sa citesc in ochii tai caprui dorinta arzatoare.
• Esti gandul meu bun cand ma ascund in fum. Si spun ca poate o sa am cu tine un final de drum!
• Si daca ai fi un drog te-as trage pe nas si umbra de mi-ai fi te-as urmarii la pas...
• Pentru ca eu vreau ca tu sa ai grija de zambetul meu!
• Dragostea este. Fără definiţii. Iubeşte şi nu întreba prea multe. Doar iubeşte!
• Nuoi :X. avem doar o viata de trait si poate de`aia facem ce vream si ceea ce simtsim.
• Ştie când să râdă. ştie când să fie supărată. ştie când în ochii tăi.să fie cea mai importantă fată!
• Mi-ai spus că ești îndrăgostit de mine, eu ți-am spus că sunt topită după tine, iar acum ne merge foarte bine! ♥
• E frumos sa fi fericita, dar e si mai frumos sa ai motive sa fi fericita!
• De-ai privi adânc în ochii mei • Ai vedea ce-nsemni pentru mine • As renunta la toate pentru noi • Nu pentru iubire •
•Iti mai` aduci aminte ziua cand ne-am intalnit? Mai stii, m`ai privit, mi-ai zambit.Nu stiam ce sa` cred atunci despre tine, Dar simteam ca `trebuie sa te`aduc` langa mine•
• M'ai atras cum ai stiut numai tu • Si'am ramas doar a ta cu sufletul • M'ai atras cum nu a facut'o altcineva • Si de atunci locul tau e in inima mea •
●Si sa te schimb` cu altcineva nu Pot`la tine iubesc tot ce la ei nu suport!
●Si cand aud numele tau`Intorc privirea si ma uit in jurul meu.Shi umbra ta ma urmareste peste tot.te-as Da uitari sincer dar nu pot`; ჯ "Şi şti că’mi lipsesti de înnebunesc.
●Hey! sa-ti mai zic ceva, taci si asculta: mi-e dor de privirea ta
●Sa te gandesti doar la mine mereu, Si ce.ai in jur sa iti spuna doar numele meu.
●Îmi place când te rişti. Îmi place cum te mişti. Îmi place cum...cum...
●Tot Eu.Parfumul meu in bluza ta. Si stilul meu in mintea ta! •

2 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Love is in the air