| SoranaCs a întrebat:

Heii TPU,vreau sa creez un blog sau ceva pe care sa postez diferite chestii (citate,statusuri, poze) dar nu pagina de facebook! Vreau ceva unde sa fie urmarit! Aveti ideii de site-uri de acest gen? fundita

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti poti creea un site gratuit folosing google blogspot si chiar sa iti pui reclame pe el atunci cand strangi multe vizualizari pentru a face bani.
Mai poti incerca cu Wordpress

1 răspuns:
| Brotacelul a răspuns:

Cel mai simplu ti-l faci cu www.ucoz.ro - gratis si usor de folosit. Uite si un tutorial: http://www.youtube.com/watch?v=21DWamHpCTo