| Daniela898 a întrebat:

Heii TPU,vreau sa creez un blog sau ceva pe care sa postez diferite chestii (citate, statusuri, poze) dar nu pagina de facebook! Vreau ceva unde sa fie urmarit! Aveti ideii de site-uri de acest gen? fundita

3 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Cel mai simplu e sa-ti faci pe www.ucoz.ro - cat va fi de urmarit insa nu depinde de platforma pe care o utilizezi ci de continutul pe care-l vei avea.

| GabyB94 a răspuns:

Am vazut ca un prieten se juca cu www.webnode.ro Poti sa-l incerci si pe asta. Arata super usor de folosit.;)

| Pioneer909 a răspuns:

Incearca blogspot daca nu-ti place baga-ma la yahoo si ati mai spun akol luca. oniga20!