| PapushaDeCristaL a întrebat:

Heii TPU! Vreau sa imi dezactivez contul de facebook, temporar nu definitiv si as vrea sa stiu daca dupa ce o sa il reactivez o sa fie la fel cum era inainte, daca o sa mai fiu in grupurile in care sunt acum(unul e grupul clasei) si daca like-urile si comentariile se vor sterge.Multumes,dau funda + vot

1 răspuns:
| T1ramisu a răspuns:

Nu stiu sigur daca se sterg, dar poti sa descarci o copie a datelor de pe fb. La setari-general tab e acolo "Download a copy of your Facebook data".