| CocoCosty2000 a întrebat:

Heii TPU! Vreau sa imi lasati intrebari de genul "Ce preferi dintre?" si provocari amuzante si "nebune" pentru un vlog. Cel mai bun raspuns primeste FUNDA

2 răspunsuri:
| JustRoby a răspuns:

Ce preferi dintre un papagal si un caine
(sau pisica) ca animal de companie
Ce preferi intre Xbox si PlayStation
Ce preferi intre Ciocolata si Vanilie
Ce preferi intre Consola si PC
Ce preferi intre Bauturi alcoolice spirtoare si nespirtoase
Ce preferi intre Iarna si Vara

Cu provocarile nu prea ma pricep, cea clasica pe care o stiu este cea cu sarea si gheata, pui sarea pe mana si dupa pui mana cu o bucata de gheate peste si tii apasat.
Incearca sa bei un ou crud (deja imi este mila)
Incearca Kitty-Cat, am inteles ca au gust de pui.

| CocoCosty2000 explică (pentru JustRoby):

Ok o sa ati dau funda dar mai lasa niste intrebar gen ce preferi dintre sa ai doar o mina sau sa te urasca parinit toata vita genu astea de intrebari