| InViataReala a întrebat:

Heii TPU! Vreau si eu cateva statusuri SIMPLE. Nimic de dragoste sau de suferinta ca n-am nevoie. Cele mai draguu' primesc fundita. Multuumesc

Răspuns Câştigător
| Sebastian2014 a răspuns:

''Nu lasa nimic si pe nimeni sa iti stearga zambetul de pe buze''- Dupa motto-ul asta traiesc eu sper sa te ajute. O zi frumoasa sa ai! happy

1 răspuns:
| Georgygeorgyy12 a răspuns:

Cele mai simple sunt acelea din citate. Poti scoate dintr-o melodie care iti place tie un citat care sa-l pui la status. funtita?