| Soranaa a întrebat:

Heii TPU! Vreau si eu niste statusuri noi pentru fete.
Funidtza la cele mai frumoase sh multe
Va pup kiss
Pa-Pa

Răspuns Câştigător
| didi14didi a răspuns:

Mai ştii? Îţi plăcea să o vezi râzând.Ea tot cu zâmbetul a rămas, tu tot cu ea în gând.

Sunt Simpla…Dar Prea Complicata, Iubesc Dar Urasc Iubirea…. Ador Soarele Dar Inteleg Ploaia…. Sa Nu-Mi Faci Rau…. Sunt Atat De Inofensiva Incat O Sa-Ti Para Rau…

Ochii mei de nu mai vor să te privească. E vina ta că i`ai făcut să te urască!

Un singur lucru bun am invatat de la tinebatting eyelashes. sa-i dau dracu pe toti daca mie imi e bine!

Am învăţat să am răbdare. Că totu-ţi iese atunci când nimeni nu te crede-n stare!

Poate o altă ea îţi va părea mai minunată. Simplă. Dar totuşi COMPLICATĂ!

Este atât de schimbată! Exact cum ai zis tu că nu o să fie vreodată

Sa incepem cu inceputu`... De azi promit c.o sa sterg trecutu`.

Am avut multe dorinte.Care nu s’au implinit! Am facut multe greseli! Dar pe toate le’am platit.

Every day without you...is like the world without the sun!

Today it's a *** day for you.

Poate ar fi fost altfel daca ar fi stiut s`O iubeasca•

●Tai-o, pleaca, cara-te, dispari, zbori, sterge-o, calc-o, evapora-te, mori, da-ti foc, fa-te scrum.

Am ramas marcata, am ajuns sa cred ca.nu te voi uita niciodata :-happy

Nici tu nu sti ce este. Ura sau iubire'?
Ca nu-l iubesti pe el, ci iubesti 0 amintire!~ :

O fetiţă cu un zâmbet fals pe buze, un suflet rănit cu o inimă îngheţată din pricina regretelor şi suferinţelor,
un înger care cu prima ocazie i`au tăiat aripile şi l`au transformat în demon.

O raza de lumina...o urma de durere...un chip de inger suav distrus de-o grea durere

Viaţa mi-a dat o lecţie, tot ea m-a înţepat. Ea a fost singura târfă care m-a făcut să plâng cu-adevărat!

Senzatia e unica`love struck` Doza de risc e mica`love struck` Viciul meu implica doar placere`love struck`Si dependenta psihică

• Lumea se sfarseste. Uita`te in jur. Nu mai exista dragOste. Ci doar bestii in calduri; x •

5 răspunsuri:
| PustoaicacuochiiCaprui a răspuns:

Buna :X

-Spui ca sunt copilaroasa. Iarta`ma dar copilul asta. Nare timp de o relatie serioasa.
-Desi tii la ea. Spui ca te`ai suparat. Plin de Dracii. Dar pana la urma tot cu ea te impaci.
-Paharele sus. Sampania sa curga. Noroc pentru fetele care stiu sa faca fraierii sa planga.
-Zambeste mereu chiar daca ti-e greu! Chiar daca te doare, zambeste si fi tare!
-Aminteste`ti cine a fost langa tine`de la inceput` pan la sfarsit; x eu sau ea?!
-Si cand te uiti in ochii mei ce vezi? Ma bucur ca acum esti constient ce'ai reusit sa pierzi.
-Dejeaba`iti pare rau`.Tu ai aLes sa fie`asaa` deci`Lasa`ma Nu ma mai cauta`!:X[]"
-Uite-ma inca zambesc desi nu-i zambetul meu.Cati spini in suflet am stiut doar eu si Dumezeu.
-Si sunt momente ce nu le voi uita.
-Acum nu mai e cum era. / Acum e PUTERNICA. repet: Stie ce vrea!
-Esti patetic si tu stii.nu mai cred in jucarii.tu mereu crezi ca pun botu’.
-Poate intr-o alta viata ne vom aminti. Poate intr-o alta viata...vom mai fi iar copii.
-Amintirea ei inca te doare. Si stiu ca mori de nerabdare. Sa o vezi...dar nu mai apare. Caci ceea ce i-ai facut, doare.

| DianaCorsa a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute

| DenisaAchimop a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune,

Sper sa iti placa

| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute