| Camimi a întrebat:

Va pun si eu o intrebare ...la calculator nu mai pot sa deschid pozele imi apare ceva cu Nero. Puteti sa ma ajutati?
Dau FUNDA big grin

Răspuns Câştigător
| Lalaloveu a răspuns:

Ar trebui sa mergi la cineva care se pricepe! Din cate stiu eu pentru lucruri de genul trebuie downloadat inca o data nero asa stiu eu. Daca nu chiar windowsul!

6 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Dai clik dreapta pe o poza, properties, change si selectezi windows photo viewer, apply si ok!

| AnonymousQ666 a răspuns:

Adu pe cineva care stie si se pricepe...trebuie dezinstalat nero si sterse toate documentele nero, asa stiu eu.

| Camimi explică:

AcHolism ..Nu merge sa il dezinstalez. straight face

| Camimi explică:

Nu merge :\