| MariiiT69 a întrebat:

Heii:** Voi ce ati alege dintre un telefon si o tableta?:**

Răspuns Câştigător
| Aleeeexandra a răspuns:

Depinde, daca nu ai telefon alege telefonul, asa poti comunica cu familia si prietenii. Daca ai telefon, atunci alege tableta.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Telefon automat. Tabletele sunt cele mai stupide lucruri pe care le-am vazut in viata mea, mai bine imi iau o caramida din anii '80 decat o tableta.

| Chronicles a răspuns:

Păi depinde acum şi ce telefon ai primi. Eu aş alege telefonul numai dacă ar fi vorba de unul cu touch-screen.

| ORDKEO a răspuns:

Tableta,ca telefon am.

| rrroxy a răspuns:

Depinde ce telefon ti se ofera si ce telufon detii as alege telefonul... daca ar fi vorba de smartphone.

| MariiiT69 explică:

Deci eu am un telefon, dar e Samsung Wave 1 si mama a zis ca ori imi cumpara tableta ori HTC cu tastatura... Si nu sunt prea hotarata