| pryncesSs a întrebat:

Heii` >: voi ce ati face daca ati fi presedinteee? love struck
fundabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| CristineDelaruss a răspuns:

As permite piercingurile, machiajul si tatuajele in scoli!

3 răspunsuri:
| flaviu1234 a răspuns:

As scoate tara din crizawinking

| TSO7 a răspuns:

Multa lume ar face multe sau cel putin asa ar spune...dar problema e ca ajunsi acolo nu stii cum te schimbi. Si chiar daca ai vrea sa faci ceva bun, nu poti decide singur ca doresti sa reduci impozitele, taxele sau asa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M.as juca cu masinutele.

as incerca sa repar ce au stricat altii. straight face

guvernul, economia, SPITALELE.

as incerca sa fac ce nu au facut altii :

autostrazi, oameni fericiti, ieftinirea produselor [ sa fie accesibile tuturor. de ce unii sa`si bata joc si altii sa nu aiba ce manca ]. case din partea statului pentru cei nevoias. AJUTOR si respect pentru animale.

tot ce se poate. sa fie mai bine. sa devenim o tara civilizata!

ceau (: