| lolyyypoly a întrebat:

voi daca ati face o sedinta foto mai exact in ce loc ati prefera!? Fundita pentru cele mai multe locatii

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La triajul CFR.

| AnnielaIoana a răspuns:

Ai putea alege sa faci poze pe un cal la herghelia Mangalia, pe plaja de la Costinesti sau Eforie Nord unde sunt stabilopozi sau pe camp.

| Informatix a răspuns:

La o sedinta foto nu poti alege locatii oarecare.Trebuie ca acea locatie sa are un farmec anume, un detaliu mare, sau un peisaj exceptional! Gandeste bine si alege! Bafta funda plz!