| anonim_4396 a întrebat:

Heii! vreau sa imi schimb numele de pe facebook cum il schimb ca nu mai stiulaughing funda

Răspuns Câştigător
| Olyxyz a răspuns:

Intri pe fb, langa butonul HOME in dreapta sus ai o sageata mica in jos, dai pe ea si mergi la Account Settings, e a doua optiune, dupa care unde scrie NAME si numele care il ai tu ai in dreapta EDIT, dai acolo, scrii noul nume si dai SAVE. SI gata. Bafta!

2 răspunsuri:
| Oti107 a răspuns:

La setarile contului.winking

| puccaw13 a răspuns:

Hei! Intri la setarile contului [ e cu cateva locuri mai sus de deconectare ] si inri pe nume. Si scrii acolo ce nume nou vrei. Funda?