| Grimalkin a întrebat:

Vreau si eu niste site-uri de unde poti invata sa faci diverse chestii handmade (nu felicitari, rame etc. as vrea idei despre accesori haine.)

Thanks

3 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Sunt multe turoriale pe net, cauta pe google ceea ce vrei sa faci, dupa ce aduagi,, videotutorial". Exemplu: bratarile prieteniei videotutorial.winking

| pixeel a răspuns:

Hmm. cred ca tu de fapt vrei site-uri care sa te invete cum sa lucrezi, nu?
cauta si tu pe google sabloane si chestii din astea big grin

| lrd a răspuns:

Site-uri de genul nu cred ca o sa gasesti. in general la baza accesoriilor handmade sta imaginatia ta.si a fiecaruia!happy