| cocolina2001 a întrebat:

Heii vreau si eu niste statusuri de viata indiferenta timp si unele de dragoste si de fete

12 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Elevat vocabular avem.
Stii ce-i fain? Nimeni nu ti-a raspuns la intrebare! Asta trebuie sa semnifice ceva.*thinking...nope, nothing!*

| Fridăm a răspuns (pentru valentingb):

Probabil se referea la Marte.

| Wøodenpints a răspuns:

Pentru ce? Crezi că-i pasă cuiva de viața/indiferența/dragostea ta?
Nu, nu-i pasă nimănui. Stai jos, 4.

| Fridăm a răspuns:

Ai auzit de Google? Sau de semnele de punctuaţie?

| valentingb a răspuns (pentru Fridăm):

Nu a auzit de Google. Colegii de clasa ai lui Vanghelie stiu doar de Guagal.
www.citatepedia.ro

| Fridăm a răspuns (pentru valentingb):

Pentru ea e putin cam mult Guagal, daca nici de Google n-a auzit laughing.

| valentingb a răspuns (pentru Fridăm):

Www.goagal.ro

| Fridăm a răspuns (pentru valentingb):

De asta nu stiam laughing. Doar de versiunile Gugle. Ca asta:
gugle.illegal.ro

| cocolina2001 explică (pentru valentingb):

Marss

| cocolina2001 explică (pentru Fridăm):

Pa!

| Fridăm a răspuns (pentru cocolina2001):

Asa-i. Imi pare rau, am uitat sa te salut cand am intrat in incapere.
Buna!
Cauta pe Google.
Pa, pa!

| FlyingFox a răspuns:

Cauta citate pe intelepciune.ro