|

Heii vreau si eu status`uri. d toate felurilelove struck Funda

4 Raportează Evaluează
Răspuns Câştigător
| a răspuns:

Nu mai sunt ca la-nceput si asta ma doare cel mai mult.puppy dog eyes

Vreau o viata nouaa! Si de restuuu` caramele!

As vrea sa cred ca dupa moarte.Am locul meu acolo sus.Si inca vreau sa cred ca poate... Voi fi fericita indeajuns.

• Asa a fost sa fie. si asa va fi mereu. Dar nu uita ca pentru toate. Exista un Dumnezeu•

Cu`;;]? sa? e `;* `ƒa? ele`;.`Ea `;>` Va`:] ƒ?` Cea`;; x` Ca? e`;> `?`s `sa`t?`;] î? sa? ca`;* s? a? elee`xxx

Chiar crezi ca ma afecteaza!?`Zambesc din nou`. asta`i tot ce conteaza

N`am impresii`n cap'! Nu sunt figuranta:d`! Sh daca esti cumva d alta parere`chatterbox. Chiar nu ma intereseaza punctu thaw de vedereelove struck!

love struck. A fost greu. si stii ca am dreptatee happy.am tinut capul Sus! sh am mers mai departee\:d/. No ma intereseaza c crezi despre minelove struck! Inainte sa spui ceva de mine :o. uite`te la tine puppy dog eyeslove struck

love struck. Iti spun acum ce`mi spuneam si mie : nu e totul perfect dar o sa fie! love struck

Inspiratia vine atunci cand incepi sa spui "nu".Am invatat lectia, am invatat sa spun "pa" cand nu-mi convine ceva.devil

Ramai cu ea uh ai aless:X eu cu drumul mew:X.al thaw e in celalalt senss:X

te-am scos din vise sh din amintiriiilove struckhappy'...Suntem c ai vrut uh sa fimwinkinglove struck:2 strainiibatting eyelasheslove struck

C te face sa crezi ca el era"the one :O" N'ai greshit cu nimicwinking.ia'o ca pe'o lectie.thumbs up.nu-ti jura ca nu o sa mai iubejti.O sa fie altu.talk to the hand poate uh o sa'l ranesti.blushing

Ash` vrea sa zambesc happy Dar nu poth`! Ash` vrea sa rad laughing Dar nu poth`! Nu` cunosc pe nimeni. Pur sh` simplu` sunt o strainawinking:X

Las'o sa cada, sa se raneasca, sa planga, sa simta ca traieste! Caci stii mai bine ca toti...ea, intr'un sfarsit, mereu zambesteoh go onwinking

Stii ca nu stau ´ talk to the hand Dupa n0r0k;;] ´. Si daca vreau ´ :*! sa iaSa ´ fum smug. Stiu unde sa dau foc :d ´.

[[. Deschide ` ochii`batting eyelashes ´º. Fa o mica analiza ´º >; d. O sa afli` intr-o ` zi;-j ´º. Ca ti-ai dat ` prietena` pentru o piSda ´º rolling eyes!winking. ]]

^^. diStantSa` invinge`....2005 - 2102 + Vezi răspunsul întreg

3 răspunsuri:
| a răspuns:

Asteapta pana te voi baga eu in seama, daca se va intampla astalaughing

steapta sa iti vina randu esti ultimul pe lista mea

Stiti ce urasc eu cel mai mult in viata asta, prostia si stiti dc… pentru ca se raspandeste.

. Prietenii falsi sa de BUZZ! astazi fac prezenta

. ←♥→Nu ma doare ca vorbesti prea mult atat timp cat nici tu nu te superi ca nu te ascult←♥→

E mai rusinos sa nu ai incredere intr-un prieten decat sa fii inselat de el.

Ma pot increde mai mult in dusmani cinstiti decat in prieteni falsi

Un bun si sigur prieten e constiinta ta: n-o ucide, ci las-o sa moara odata cu tine

Adu-ti aminte ce greu iti este sa te schimbi pe tine insuti si vei intelege atunci cate sanse ai cand incerci sa-i schimbi pe ceilalti! "
Statusuri triste 161 " Cu cat s-a scurs mai mult nisip prin clepsidra vietii noastre, cu atat mai clar ar trebui sa vedem prin ea… "
Statusuri triste 162 " Intelept este acela care traieste in fiecare zi ca si cum in fiecare zi si in fiecare ceas ar putea sa moara! "

Statusuri de dragoste 150 " Oricate necazuri atrag la mine, peste toate trec daca te am pe tine.Tu esti viata mea.Langa tine uit de necazurile toate.Tu imi dai putere sa merg mai departe! "
Statusuri de dragoste 151 " Te Iubesc si nu vreau sa te pierd… v-oi lupta sa recastig iubirea noastra pierduta candva… "
Statusuri de dragoste 152 " Nu pot sa dorm si ingerasul mi-a spus sa ma gandesc la ceea cei mai frumos in viata mea. M-am gandit la tine pentru ca viata mea esti TU…’MiSs-YoU’ "

Statusuri de dragoste 158 " Ziua in care te-ai nascut sigur era ploioasa, dar nu era ploaie… cerul plangea pentru ca pierduse cel mai frumos inger! "
Statusuri de dragoste 159 " Azi-noapte mi-am rugat ingerul sa te pazeasca. Dar a venit mai devreme. L-am intrebat de ce. A zambit si mi-aspus ca un inger nu pazeste alt inger! "

Statusuri de dragoste 185 " S-a mai dus o zi din calendar, eu tot mai tin la tine, viata mea se invarte ca un zar de cand nu mai...2005 - 2130 + Vezi răspunsul întreg

RăspundeRăspunde Raportează Evaluează
| a răspuns:

Nu rupe firul unei prietenii,caci, chiar daca il legi din nou,nodul ramane

.Vremurile bune iti aduc prietenii.Vremurile grele ii incearca
-Nu mai cred in povesti, oricum povestea e clara-Daca nu sunt interese, drumurile se separa...
-Ce pacat ca nu a ramas nimic
Aprind o tigara.Si te strig.
-Nu exista rau sau persoana pe lumea asta care sa te faca sa uiti ce ai adorat candva
-Nu plange ca s-a terminat...Zambeste ca s-a intamplat
-Am devenit scorpie treptat, incepand cu primele persoane care mi-au f***t visele!
-Vrei sa pari naiva, emotiva, nu e rau...Ca nimeni nu`si da seama ce se`ascunde`n capul tau`
-Am ganduri ce m-apasa,si prieteni ce-mi dau plasa Niciunde nu-s acasa,dar cu zambetul pe buze spun ca:nu-mi pasa!
-Astept cutitul infipt in spatele meu,hai ucide'ma oricum te voi bantuii mereu!
-Ai vrea să mă vezi tristă ? N`ai şanse...
-Chiar si malformata de emotsii, ma voi intoarce! Ca m'atsi lasat aici . pedeapsa se va naste!
-Azi in urma voi lasa . Zilele din viatsa mea . Clipa cand eu te-am pierdut . Ziua cand te-am cunoscut
-Esti doar un sclav fals printre fratii mei falsi Iti spun numai 4 litere:MARS!
-Inainte sa plec,am suflat aburi peste imaginea ta sh am scris cu degetu pe oglinda: DISPARI`!
-Am luat palme după palme, acum dau pumni înapoi
-Ai uitat cand pe strada m-ai vazut ? Poate te-ai schimbat, da` eu tot aia sunt !
-Stii...sunt suparata si deprimata,as vrea doar coca si putina apa plata...
-Majoritatea prietenilor sunt ca umbra. Nu apar decat atunci cand e soare.
-Dacã-ţi atingi propriile ţeluri, vei gãsi prieteni falşi şi duşmani adevãraţi. Nu are importanţã, tu realizeazã-le.
-Sa taci cand vorbesc eu ! Nu`mi place sa mintzi atata timp cat mint si eu`! Nu`mi place sa imi spui … [pa!] Nu uita -- asta e replica mea !
-Nu vreau sa ne'amintim ca unele'au plecat fara sa zica "pa fa ne'auzim".Nu avem averi, doar prietene care suna Sa ne spuna"Grija de tine te pup,noapte buna"
-Cand voi vreti sa ma trantiti la pamant,eu ma las usor in jos...2004 - 2122 + Vezi răspunsul întreg

| a răspuns:

Www.statusuri.ro