| yunnyaaa a întrebat:

Heii love struck am nevoie de cele mai superbe statusuri pe care le stitibatting eyelashes! dar nu d`alea de pe net ca m-am plictisit de elebatting eyelashes Vaa rooog :*

Răspuns Câştigător
| thegreatgatsby a răspuns:

"When you smile the whole world stops and stares for a while."

6 răspunsuri:
| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Fetele fitoase se pun intotdeauna pe ele in prim plan:X

Spui ca sunt fitoasa...Ma uit atent la tine...Crezi ca imi pasa ?laughing

Dar tie iti pare a fi fenomenaloh go onTu crezi ca totul se-nvarte-n jurul tau?mai bine ar fi sa calculezi din nouwinking

Tu te mai suporti?eu nu te mai suport!

Simpla mea prezenta poate fi fatala uneorismug Stiu cat ma adoratilaughing asta e.ma suportatibatting eyelashes

Defectele mele, sunt calitatile talehappy

Nu vrem fraieri care nu stiu ce sa facawinking

Ce?nu ti'am sp? astea cuminti s'au duschatterbox

As vrea sa fiu un fulg de nea:X chiar daca as trai numai o zi.macar as fi fericita iar apoi as putea muri linistitahappy

Sh pentru ca am fetele langa mine.nu mai am nevoie de tine[:X](

sin nosotros no hay paraíso :X

Tipul de fata care te vrea,dar nu are nevoie de tinewinking

Fraiere.e prea papusa chiar sh fara toc sau fustaoh go on

Cn il usuca pe tati de bani?smug E pustoiaca lui de 16 ani[:X]

Sunt multe ca ele...dar nu toate stralucesc[:X]

'Buna rau!'.asta era in generalaoh go on acum e fata de liceu,sh e dementsiala!day dreaming

Discoteca toata,se uita cum aratasmug le'ar vrea o data...sa le vada la treaba!hee hee

Te vad in fatawinkingEsti ca o zdreantabig grin Eu cresc in inaltime...tu ramai pitic de casa!oh go onAuzi multh blah.blah.stii numai blah.blahchatterbox vezi numai blah.blah.crezi numai blah.blahoh go on

Dar asta mica promite cica,ca va fi cea mai buna gagica de astazi!smug

Prietenii sunt acele fiinte care sunt mereu alaturi de tine,nu doar atunci cand isi amintesc:X

Suntem copii, de acum vom fi... Plini de uimire, plini de iubire[:X]

She’s so sexy, she’s so hot day dreaming Every night she’s breaking your heart smug

Sh orice ar fi...asa-s prietenii...sh asa vom fi mereuhappy

Dc cand te intrb ''dc?'' ma intrebi dc te intreb ''dc?''?

Azi n-am chef sa fac nimic,nimic ...si gataa! se poarta vara asta:X

Dar sageata lui Cupidon inca doare Separarea in departare, lasa sufletul pustiu, stiu!Impac'te cu ea cat inca nu e prea tarziu

Crezi ca nu simt?Te uiti insistent la mine si nu'ti pasa ca te mint Iti doresti doar o privireVz in ochii mei iubire:X Adv! Dar nu e pentru tine!

Obsesia asta e de vreo luna...sh zici ca va sta bine impreuna

Pacat ca ignoram pe cei ce ne adora si ii adoram pe ce`i ce ne ignora...pacat ca iubim pe cei ce ne ranesc si ranim pe ce`i ce ne iubesc. .

singura diferenta dintre o fata si un Porsche este ca atunci cand distrugi o fata...tati nu te cearta!

In viata nu poti sa ai tot ce.ti doresti :p . Incearca sa zambesti , urmeaza sfatu' : Fii fericit,toate trec,ba da`le dracu' .

Tu crezi ca te crezi in stare, da` esti departe . lasaoh go on

Sh orice as face eu.dupa mine esti mereu:X

Daca traiesti dupa ideea ca nu suntem perfecti, atunci prietena ta cea mai buna e c*rva, tu ce astepti?

Vrei o solutie? Simplu . pleaca ! [ Da ] Altii sunt deja acolo, hai incearca [ Pa ]

Ai fost un prost , nu trebuia sa o visezi , trebuia sa o iubesti !

Poate ... ai gheata la inima , sau gheata in pahar , da` recunoaste , ca ce vezi , te ingheata iar !

Daca ai nevoie de mine , numai sunt aici ...

Spui ca e o copila si ca nu`ti place asa , dar asa cum e , ea ti-a furat inima !

Poti sa apartii oricui, nu e treaba mea

E prima oara cand se-ntampla-asa ceva .Dintr-o simpla prostie ai ajuns la inima mea.

Inca ma gandesc cum ma faceai sa te doresc.Acum nu stiu ce sa fac,Sa te iubesc sau sa te urasc?

Esti boboaca si vei fi aici ptr 4 ani in acest oras
Sperand ca unul dintre absolventi sa se uite la tine si sa-ti spuna ca nu te-a mai vazut inainte:X:X:X

Ptr ca atunci cand ai 16 ani si cineva iti va spune ca te iubeste
Tu il vei credeoh go on

Oh , ce rusine , ce sfarsit mohorat dat unei zile perfectelaughing

? La început mai mult ca sigur pare perfect. Spre final posibil totu' sa-ti para defect ! Sunt doar emotii ,,,

? N-are rost sa ma mai minti frumos. Stii ca totul are un cost . Tu vei fi mereu un top model de exemplu' prost...

nchide usa. Pune lantu. De azi nu mai vin acasa. N-am chef ca sa ne certam asa ca lasa !

Faze din astea sa i le faci lu' mata ! : )

aaaaa ! mi-e leneee yawn.

A doua oara n-o mai fac ! Mi-am bagat mintile în cap . Si-mi pare rauuuuuuuuuuuuu !

Ah . nu mai conteaza . Oricum se duce dracu' tot ! . C'est ma faute ! . » Inocenta mi se fura ! » Plecata !

u ma judeca . dar eu mereu caut alt-ceva ! » Deja mi-e mai bine ! puppy dog eyes. Îti multumesc ca existi ! Te iubesc

The story must be continued . ASA CUM VREAU EU ! [

Sunt milioane de ganduri care ma bantuie acum. Acum dupa o zi grea in care nu credeam ca ma vei dezamagi. Nu sunt suparata, sunt dezamagita. happy

Ne prefacem ca totul e perfect dar aparentele înseala ! oh go on

Daca nu acum cu tine atunci NICIODATA !

Da normal ! Dezamagirea si.a facut prezenta la un momendat !

Te`a durut cand mi-ai dat ultimul sarut ?

Mi.e dor de ceea ce iubeam.sau cel putin asa credeam! oh go on

Dak ai 14 ani. ejti bortzoasa. Nu fi stupida! Konvinge`o p ma`ta ca te-a naScut gravida`. ;;].

Asa prieteni s tot ai`oh go on D?`?e sa ?e ?l? ! oh go on

Vantul`pOarta parfumuL tau spre miNe`sad. Aj vrea sa te pOarte p tiNe! oh go on

• Mi`e dOr de scumpetea meeeaa`sad love struck

Imi place ca esti unic.Imi place ca esti aparte.Imi place ca te simt aproape chiar daca esti departe.`day dreaming

•TOt Ce e Bun în viatSa e Ori iLeGaL.Ori imOraL.Ori înGraSa`:]•

Dragostea e indiferenta celui de lânga tine,,,

Si ne laSam purTaTi de vaL.TOtuL e abSOLut nOrmaL`day dreaming

uBeaM Sa tE ADOR ... aCum` iubeSC` Sa tE OMOR`!oh go on

Bog girls don't cry...

Ce a fOSt OData nu maI pOaTe fii. viSeLe pierDute nU pOt reVenii`!•

?Nu ma cunosti dar stii cine sunt.Iti faci treaba si pleci fluierand ca si cum nimic nu s`ar fi intamplat. Meriti un oscar pentru cum ai jucat!

Siii am terminat ko fazele nasoalee laughing K m.am saturat winking PROMIT!winking[stii cine cunoajte si cine s simteee big grin]

Multe amintiri Ce`atunci cand sunt trist Ma fac sa zambesc Desi de multe ori Refuz sa cred ca iubesc.sad

Ma Exprim Ca Sa IntzeLegi MeSaJu __Eo Nu`s Mata Ka Sa`mi CEnzurezi In Fata Limbaju!straight face

Asa ca ia'ma de mana...spune'mi unde am gresit!Sh'am sa incerc sa ma schimb.PROMIT!

| GeoOrgiannna a răspuns:

O -¤»•sunt doar emotii.glaciare uitate intr-o sticla plina de senzatii calde, uitate de mult si arse de lume, scurse de viata si abandonate pe gheata•«¤

o ¤»•sufletul mi-e pustiu nu mai gasesc decat un fir firav de amar si praf, senzatiile de placere si durere nu le mai simt, nu-i nicio grija sunt doar emotii calme si reci uitate-n povesti happy•«¤

sper ca te-am ajutat big grin papa :*:*

| DraPraaHaarp a răspuns:

Cine nu spune ca nu-i pasa?
Cine te asteapta acasa?
Te accepta cum esti tu?
Cine te-a iertat de toate?
Cine pentru tine poate...sa-si piarda sufletu?

Sper sa iti fie dor de mine cand ma asculti
Cand te gandesti la noi sa nu poti sa ma uiti
Poti sa apartii oricui, nu e treaba mea
Stiu ca o sa iti gasesti pe altcineva
Da chiar si asa sa simti ca este altceva
Ca nu sunt eu si ca ai vrea sa fie asa

Zbor zbor nimeni nu ma poate opri.
Zbor zbor sunt mult prea aproape de stele.
Departe visele mele.
Vreau sa zbor zbor pana dincolo de nori nori.
De sus vad orasul e o floare se inalta mereu catre soare si eu si eu.

sper sa iti placahappy:*chiar daca sunt numai 3 mi se par chiar superbehappy

| Gabriella10 a răspuns:

"Lasa zambetul tau sa schimbe lumea, nu lasa lumea sa schimbe zambetul tau"[Probabil l'ai mai auzit dar e draguttongue]
"Nu conteaza ce ai in viata, ci pe cine!
Am doar o viatalove struck E nevoie sa-ti iau si ultima speranta? nu o sa ezit cand sunt cu tine fata'n fata.Sunt rece pentru. ca e o lume de Gheata!love struck
"Nu te uita in trecut cand iti formezi viitorul"
"Ca am suflet de copil care refuza sa creasca, Mi'e egal cu 0 ce spune lumea asta proasta"
Cam atat!
Sper ca ti-am fost de ajutor:*
Pe curaaand!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt un fluture venit din amintire sa fiu mereu langa tine te vreau si te iubesc vei fi mereu iubitul meu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Şi te laşi străbătut de un cer inutil Şi mai vrei sa atingi chipul meu de copilă Să-nţelegi ce a fost? Nu are rost. Diferenţa dintre noi Şi restul Nu exista!

Da-mi voie sa imi sorb din tine leacul pentru amor Da-mi liniste sa adorm Da-mi voie sa fiu orb si sa ma satur din tine doar Da-mi voie sa te rog.""