| Эðσ a întrebat:

Heiii :3 TPU. wave! Am si eu o intrebare.thinking La 18 ani de amu 19 este normal sa am 48 kg si un 1.70 m? :-ss Prea slaba sau prea grasuta? :-s

Răspuns Câştigător
| EminEm_3099 a răspuns:

Stai linistita. Esti exact potrivita, Eu am 13 ani si sunt mai plinuta. As vrea si eu sa am greutatea ta, deoarece inaltimea o am

14 răspunsuri:
| katy a răspuns:

E ok poate totusi putin mai plinuta nu ar strica

| didixdsgregtrh a răspuns:

Buna:* eu cred ca esti cam slabuta.dar depinde si cum te vezi tu.totusi incearca sa mai pui pe tine pana la 50happy succes!

| xJelenaTrueLove a răspuns:

Esti prea slaba la 1, 70 ar trebui sa ai 55 60 kg ideea e sa te simti bine in pielea ta

| Anonimaaa_6055 a răspuns:

Esti cam slaba.ar trebuii sa maipui niste kilograme, grasuta nu esti in niciun cazwinking

| delia_9230 a răspuns:

Pai nj adica esti cam slabuta avand in vedere ca esti foarte inalta dar nu cred ca ar fi rau sa mai pui 1 kg, 2 pe tine sincer.dar daca te-as vedea mi-as putea da seama mai bine :d da-mi pe privat hi5 tau te rog

| annna a răspuns:

Cred ca esti prea slaba...pe la 52-53 este f bine dc ai ajungewinking

| Moov a răspuns:

Cica prea slaba sau prea grasuta.Pai tu te crezi grasa? Ba din contra esti,zic eu prea slaba,dar nu neaparat pentru inaltime, vorbesc si de varsta, eu am 13 ani 1.68 si kg am vreo.nu stiu, dar am peste 50 laughing.Mai pune pe tine.

| Zenithf a răspuns:

Uite aici spune ca esti underweight: http://www.mypyramid.gov/......d/pop.html
Si aici spune ce plan dietetic iti trebuie ca sa te apropri de normal: http://www.mypyramid.gov/......sults.html
Si nu uita sa faci sport, ca sa nu pui pe tine doar colacei.;))

| LoveForShania a răspuns:

Pai, esti normala, numai ca mai pune pe tine 3-4 kg nu strica!

| Эðσ explică:

Mno da eu vrew si corp de model. whistling Decii? blushing

| madalynutza_8571 a răspuns:

Pai...putin mai grasuta nu ar strica deoarece am si eu o sora care are 18 ani si are in jur de 56-57-58 de kg si nu cred ca e bine sa fii asa de slabuta mananca si tu mai multicellaughingca sa fii potrivita la 18-19 ani nu e bine sa ai 48 de kilograme dar fa cum vrei:-H Bafta

| Alexu24 a răspuns:

Normal ar trebui sa ai 60 de kg la inaltimea asta...winking

| Alexu24 a răspuns:

Chiar daca vrei corp de model totusi esti prea slaba eu am 13 ani 49 kg si 1.60 eu sunt normala tu mai bine te-ai duce la dr ca nu e normal la 18 ani 1.70 m sa ai 48 de kg...

| Diana_7094 a răspuns:

Este foarte bine :X

Eu sunt clasa a 6a si multe fete de la mine din clasa au ghiar 52 de kgoh go on
este foarte binewinking
Nu te ingrijora